"May the Force Be With You"

Simpsonowie - Wersja kinowa - dwa nowe plakaty 0

Premiera kinowej wersji Simpsonów już za miesiąc. 20th Century Fox udostępniło kolejne plakaty, a także uruchomiło oficjalną stronę internetową.

Simpsonowie – Wersja kinowa to kinowa wersja legendarnego serialu animowanego dla dorosłych o ekscentrycznej amerykańskiej rodzinie, która wyznaje niezwykle oryginalny styl życia. Jest to historia niezbyt inteligentnego i niezdarnego Homera, jego żony Marge i ich dzieciaków: nieznośnego dziesięciolatka Barta, jego inteligentnej ośmioletniej siostry Lisy i Maggie, najnormalniejszej z całej rodziny. Napotykają oni na swojej ścieżce masę szalonych przygód.

Reżyserem wersji kinowej jest David Silverman. Scenariusz napisał Matt Groening. W wersji kinowej usłyszymy te same głosy co w serialu: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria, Harry Shearer, Pamela Hayden, Tress MacNeille i Albert Brooks.

Dystrybutor filmu w Polsce udostępni kopie z dubbingiem i z napisami, tych będzie znacznie mniej i będzie można je zobaczyć tylko w multiplexach. W dubbingowanej wersji głosu użyczyli m.in.: Miłogost Reczek (Homer), Barbara Zielińska (Marge), Dominika Kluźniak (Lisa), Joanna Wizmur (Bart), Adam Ferency (Russ Cargil), Wojciech Paszkowski (Ned Flanders), Emilia Krakowska (Inuit Woman).

Premiera w Polsce zaplanowana jest na 3 sierpnia 2007 roku.

Oficjalną stronę internetową możesz zobaczyć pod tym adresem:http://www.simpsonsmovie.com/.

Kliknij na plakat, aby zobaczyć go w wysokiej rozdzielczości.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…