Ranczo będzie w kinach 0

We wtorek rozpoczęły się zdjęcia do filmu fabularnego Ranczo Wilkowyje, w którym zobaczyć będzie można aktorów znanych z popularnego serialu TVP1 Ranczo. Produkcja pojawi się w kinach wiosną przyszłego roku.

W filmie Ranczo Wilkowyje zobaczyć będzie można m.in. Ilonę Ostrowską, Cezarego Żaka, Pawła Królikowskiego, Artura Barcisia, Jacka Kawalca i Dorotę Chotecką.

Autorami scenariusza produkcji fabularnej są te same osoby, które piszą serial, czyli Robert Brutter i Jerzy Niemczuk. Reżyserii podjął się, podobnie jak w przypadku telewizyjnego Rancza, Wojciech Adamczyk. Za muzykę odpowiada natomiast Krzesimir Dębski.

Adamczyk na łamach Dziennika zdradza, że film będzie mieszanką wątków komediowych, romantycznych, sensacyjnych, a nawet batalistycznych.

Zdjęcia odbywają się w Warszawie, Jeruzalu, Latowiczu i Sokule. Potrwają do końca wakacji. Wówczas rozpoczną się zdjęcia do serialu, który koniec planowany jest przed Świętami Bożego Narodzenia. 13 nowych odcinków serialu Ranczo pojawi się w ramówce TVP1 wiosną przyszłego roku.

MediaLink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…