Film z Lindsay Lohan odwołany

Produkcja filmu Poor Things, w którym wystąpić miała Lindsay Lohan, została zawieszona.

Szefowie przedsięwzięcia zgodzili się niedawno na opóźnienie zdjęć, aby Lohan mogła dokończyć kurację w klinice odwykowej. Kiedy jednak po wyjściu z ośrodka młoda aktorka powróciła do klubowego życia, producent Jackie Gilardi odwołał projekt.

Nieodpowiedzialne zachowanie Lindsay na planie wcześniejszych filmów z jej udziałem oraz jej brak kontroli nad życiem osobistym skutecznie odstraszyły inwestorów.

Magazyn The New York Post donosi, że związana z projektem Fontaine Beauchamp Hebb wysłała do menadżerów wiadomość, w której potwierdziła zakończenie produkcji.

- Film Poor Things został odwołany – czytamy. – Przykro mi, że muszę dostarczać złe wieści, ale właśnie rozmawiałam z Jackiem Gilardim, który postanowił wycofać się z feralnego projektu. Najwyraźniej wyczyny panny Lohan w Las Vegas odstraszyły kilka firm i fundusze zostały wycofane. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się nam pracować razem i że kolejne przedsięwzięcie napotka mniej trudności.

24 sierpnia na polskie ekrany trafi film Twarda sztuka z Lindsay Lohan w jednej z głównych ról.

Kadr z filmu Wredne dziewczynyKadr z filmu Wredne dziewczyny

Niedawno też media informowały o innych dokonaniach Lindsay Lohan.

Podczas pobytu w klinice odwykowej Lindsay Lohan doprowadzała do szaleństwa męską część personelu i podopiecznych przechadzając się po korytarzach kompletnie nago.

Gwiazda opowiedziała o swych wybrykach podczas imprezy urodzinowej Allegry Versace. – Lindsay nie mogła powstrzymać śmiechu, kiedy zdradziła tę tajemnicę przyjaciołom – twierdzi informator magazynu National Enquirer. – Oni też chichotali, a ze zdumienia oczy wychodziły im na wierzch.

- Chodziłam bez ubrania, a faceci dostawali szału – miała powiedzieć Lohan. – Prosili mnie, abym przestała, ale nie mogłam się powstrzymać. Świetnie się bawiłam kokietując ich w ten sposób.

megafon.pl