Carrey w Yes Man 0

Jim Carrey zagra w nowej komedii wytwórni Warner Bros Yes Man. Reżyserią zajmą się Peyton Reed oraz David Heyman. Producentem będzie Richard Zanuck.

Zdjęcia rozpoczną się w październiku po tym jak aktor zakończy udział na planie nowej wersji Opowieści wigilijnej dla studia Disney'a. Aktor rozważa udział w jeszcze jednym filmie w tym roku, ale jeszcze nie znalazł dla siebie odpowiedniego scenariusza. W marcu usłyszymy również Jima Carrey'a w animacji Horton Hears a Who można, więc powiedzieć, że aktor nie traci czasu a jego fani będą mieli w najbliższym czasie wiele okazji to podziwiania kunsztu aktorskiego.

kadr z filmu Kłamca, kłamca 1997kadr z filmu Kłamca, kłamca 1997

Yes Man to historia oparta na wspomnieniach Brytyjczyka Danny'ego Wallace'a. Główny bohater przez roku postanawia na wszystkie pytania odpowiadać tak. Rola przypomina trochę udział w filmie Kłamca, kłamca, gdzie przebojowy adwokat Fletcher Reede na skutek życzenia przez 24 godziny ma mówić prawdę.

W tym roku w Polsce być może zobaczymy jeszcze Carrey'a w produkcji Liczba 23. Film opowiada historię Waltera Sparrowa, który ma obsesję na punkcie książki, która, jak mu się wydaje, pisana jest na podstawie jego życia. Książka kończy się zabójstwem. Pierwotnie premiera miała być w czerwcu, ale na razie film nie trafił do kin. Być może zobaczymy go od razu na DVD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…