Małaszyński po operacji plastycznej 0

Paweł Małaszyński zmienił swój wizerunek. Przybrał na wadze 6 kilogramów, ma szare oczy, blond czuprynę opadającą na czoło, rozjaśnione brwi, bliznę na prawym policzku, podniesioną linię zarostu i poszerzoną szczękę. Wszystko na potrzeby serialu Twarzą w twarz.

Przygotowania nowej twarzy Małaszyńskiego przebiegały w kilku etapach. Najpierw dobierano kolor włosów, potem oczu, kształt nosa i szczęki. Na efekt finalny składa się min. kilkadziesiąt godzin spędzonych u protetyka, który wykonał niezliczoną ilość odlewów jego uzębienia, tak aby idealnie dopasować specjalny aparat poszerzający szczękę. To wszystko na potrzeby nowej roli, w którą wcielił się popularny aktor.

Ważka przed operacjąWażka przed operacją

Za charakteryzację Małaszyńskiego odpowiada Waldemar Pokromski, który pracował między innymi przy Liście Schindlera, Pianiście, Pachnidle i Olivierze Twiście. Ten uznany w świecie twórca charakteryzacji ma na swoim koncie pracę min. z Dustinem Hoffmanem i Johnem Malkovichem.

Ważka vel Wiktor Waszak (Paweł Małaszyński) jest cenionym w światku przestępczym specem od napadów i włamań. Podczas jednej z akcji policyjnych zostaje postrzelony w twarz. W czasie akcji ginie policjant. Głównym podejrzanym staje się Ważka. Ścigany przez policję ucieka z kraju. Dzięki pomocy przyjaciela, Piekarza (Witold Dębicki), trafia do szwajcarskiej kliniki chirurgii plastycznej prowadzonej przez profesora Michalskiego (Jan Machulski). Operacji Ważki podejmuje się córka profesora, utalentowany chirurg plastyczny, Marta Michalska (Magdalena Walach). W ciągu dwóch lat przeprowadza cykl operacji, które zmieniają jego twarz.

Twarzą w twarz to serial o sile uczuć, które niejednokrotnie wystawiane są na bolesne próby. Czy Marta zdecyduje się jeszcze raz zaufać Wiktorowi i pomóc mu w udowodnieniu prawdy? Czy Wiktorowi uda się ochronić Martę przed zagrożeniem, na które została przez niego narażona? Czy wbrew wszystkiemu i wszystkim ich miłość ma szansę przetrwać?

16 kwietnia padł pierwszy klaps na planie serialu. Zdjęcia nagrywano w Alpach austriackich, (serialowej Szwajcarii), na wysokości ponad 3000 m n.p.m. Realizacja serialu w Polsce rozpoczęła się w połowie maja. Emisja pierwszego odcinka serialu, już 4 września o 21:30 w TVN.

<table border=0 height=287 width=918>

WirtualneMedia.pl

Kadr z planu serialu Twarzą w twarzKadr z planu serialu Twarzą w twarz Kadr z planu serialu Twarzą w twarzKadr z planu serialu Twarzą w twarz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…