Pierwszy zwiastun Obcy kontra Predator 2: Selekcja Naturalna!

Widzieliśmy już pierwszy zwiastun do kończonego właśnie filmu Obcy kontra Predator 2. Zrezygnowano z trendów wytyczonych przez Obcych i skupiono się na Predatorze. Jesteście gotowi na polowanie?

Widzieliśmy już pierwszy zwiastun do kończonego właśnie filmu Obcy kontra Predator 2 .Dzięki niemu fani mogą z jest pełną wiarą i optymizmemoczekiwać tejże produkcji. Wszystko wskazuje bowiem na to, że będziemy mieć do czynienia z dobrym kinem akcji, które odbiło od standardów wytyczonych pierwszymi czterema Obcymi, jak i od swojego poprzednika. Tym razem bardziej wzięto pod lupę Predatora 2 przez co Selekcja Naturalna staje się zupełnie nowym filmem. Jesteście przygotowani na polowanie?

Kadr z filmu Obcy kontra Predator 2004Kadr z filmu Obcy kontra Predator 2004

Rzecz dziać się będzie w niewielkimmiasteczku w Stanach Zjednoczonych, którego próżno szukać na mapach. Gdy jedną ze spokojnych nocy przerywa spadający z niebios meteoryt wszyscy mieszkańcy ruszajądo miejscaupadkusprawdzić co się właściwie stało. Nigdy bowiem w ich okolicy nie działy się żadne rzeczy, mogące wzbudzić dreszcz emocji. A tych będą mieli bez liku – oto bowiem rozbił się nie meteor, a okręt kosmiczny Predatora, który przewoził między innymikokony z facehuggerami. Gdy te infekują dwójkę farmerów rozpoczyna się piekło, na które żaden z mieszkańców nie jest przygotowany.A wszystkiemu przygląda się Predator, który urządza sobie polowanie zarówno na Obcych, jak i na ludzi…

Zwiastun przeznaczony jest dla widzów dorosłych, o czym informuje plansza tytułowa – jeśli spełniacie wymagania to koniecznie zobaczcie trailer na własne oczy – znajduje się pod adresem: http://fdb.pl/f430/zwiastuny.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem <a href=http://www.gametrance.pl title=gameTRANCE.pl>www.gameTRANCE.pl- na którym znajdziecie więcej informacji na temat gier i filmów!