"May the Force Be With You"

Zack Snyder reżyserem Illustrated Man 0

Wytwórnia Warner Bros zatrudniła Zacka Snydera, aby ten wyreżyserował remake filmu The Illustrated Man.

Zack Snyder, aktualnie bardzo zajęty przygotowaniami do filmu Strażnicy dla Warner Bros, wyreżyseruje i wyprodukuje remake filmu bazowanego na zbiorze opowiadaniach Raya Bradbury'ego o tej samej nazwie. Scenarzysta StrażnikówAlex Tse, napisze scenariusz.

Zbiór opowiadań po raz pierwszy został opublikowany w 1951 roku. Narratorem jest tajemniczy mężczyzna, którego tatuaże przewidują przyszłość. Rod Steiger w 1969 roku zagrał główną rolę w The Illustrated Man na podstawie tych opowiadań, a dystrybucją zajęło się wtedy to samo studio, które teraz zrealizuje remake – Warner Bros.

Denise Di Novi, Deborah Snyder (żona reżysera) i Frank Darabont zajmą się produkcją. Wesley Coller z Unusual Films i Alison Greenspan z Di Novi Pictures będą producentami wykonawczymi.

Zack Snyder swoją reżyserką karierę zapoczątkował udanym remake'iem horroru Świt żywych trupów, wcześniej kręcił reklamy telewizyjne. Drugim jego projektem jest 300, który w Polsce i na świecie swoją premierę miał w lutym tego roku, film ten został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków. Strażnicy po 300 będą jego drugim filmem na podstawie komiksu, zaś The Illustrated Man jego drugim remake'iem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…