Piłkarz-playboy niepokonany 0

Komedia The Game Plan utrzymała pozycję lidera amerykańskiego box office.

Bohaterem obrazu jest Joe Kingman, rozgrywający drużyny futbolowej, który w pełni korzysta z dóbr kawalerskiego życia. Bogaty i sławny Kingman imprezuje w towarzystwie pięknych kobiet i zdaje się nie mieć żadnych problemów. Pewnego dnia jednak odkrywa, że ma 7-letnią córkę, o której nigdy nie wiedział. Od tej pory gwiazdor musi znaleźć dość czasu, aby pogodzić imprezowanie i treningi z opieką nad dzieckiem. W roli głównej wystąpił Dwayne The Rock Johnson. Ostatni weekend przyniósł projektowi zysk w wysokości 16 milionów dolarów, a dwa tygodnie w kinach – 42 miliony.

Na drugiej pozycji uplasował się pierwszy z debiutantów notowania, komedia Dziewczyna moich koszmarów. Ben Stiller zagrał w niej mężczyznę, który pochopnie poślubia koleżankę poznaną zaledwie przed tygodniem. Podczas miodowego miesiąca jednak młoda żona powoli zaczyna zamieniać jego życie w koszmar. W tym samym czasie bohater spotyka inną kobietę, która zdaje się być jego prawdziwą bratnią duszą. Film zarobił przez ostatni weekend 14 milionów dolarów.

Kolejną nowością zestawienia jest obraz fantasy Ciemność rusza do boju. Bohaterem filmu jest Will Stanton, chłopiec, który odkrywa pewnego dnia swą przynależność do grupy nieśmiertelnych wojowników walczących z siłami Ciemności. Will odnajduje na swej drodze tajemnicze znaki, sięgające pradawnych czasów. Kiedy Zło grozi zagładą świata, chłopiec wypowiada mu walkę. W rolach głównych wystąpili m.in. Ian McShane, Alexander Ludwig oraz Frances Conroy. Po pierwszym weekendzie w kinach na konto projektu wpłynęła suma niemal 4 milionów dolarów.

Trzecim, a zarazem ostatnim debiutantem box office jest film Feel the Noise w reżyserii Alejandro Chomsky'ego. Scenariusz koncentruje się na początkującym raperze z Bronksu, którego konflikt ze światem przestępczym zmusza do ucieczki do Portoryko, do ojca, którego wcześniej nie znał. Tam chłopak odkrywa muzykę reggaeton – mieszankę hip-hopu, reggae i latynoskich rytmów. W głównej roli wystąpił Omarion Grandberry. Film zarobił przez ostatni weekend ponad 3 miliony dolarów.

Kadr z filmu The Game Plan 2007Kadr z filmu The Game Plan 2007 Kadr z filmu Ciemność rusza do boju 2007Kadr z filmu Ciemność rusza do boju 2007

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…