Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kultowe kreskówki wracają do Cartoon Network 3

Tego lata fani Cartoon Network będą mogli obejrzeć kultowe produkcje stacji. Na antenę powrócą m.in. Laboratorium Dextera, Krowa i Kurczak oraz Chojrak – tchórzliwy pies. Premiera specjalnego bloku "Cartoon Network Classics" już w poniedziałek 4 czerwca o godz. 22.00.

Cartoon Network zabiera fanów kreskówek w sentymentalną podróż i ponownie wyemituje swoje kultowe produkcje. Na antenę powrócą niezapomniane seriale autorstwa między innymi Davida Feissa, Johna Dilwortha i wytwórni Hanna-Barbera. W ramach specjalnego bloku "Cartoon Network Classics" widzowie spotkają plejadę popularnych postaci z genialnym Dexterem i jego nieprzewidywalną siostrą Dee Dee na czele. Zobaczyć będzie można również animowaną komedię grozy Chojrak – tchórzliwy pies, której tytułowy bohater nosi ludzkie cechy i zamieszkuje podejrzane pustkowie. Pojawi się też niereformowalne rodzeństwo Krowa i Kurczak, tradycyjnie w starciu z diabelnym Czerwonym i odcinki serialu Jam Łasica, z wysoce inteligentnym głównym bohaterem i jego kompanem Pawianem.

Premiera bloku "Cartoon Network Classics" już 4 czerwca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godz. 22:00.

Dodatkowo, fani Dextera, Johnny’ego Bravo i Atomówek będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów podczas eventów, które w ciągu roku będą organizowane w sieci centrów handlowych Atrium w całej Polsce. Nie zabraknie też postaci, które nieco krócej goszczą na ekranie, jak dobrze znany i uwielbiany przez publiczność Ben 10. Dla uczestników przygotowano, między innymi, takie atrakcje jak zabawa w laboratorium, fabryka kubków i koszulek, strefa gier multimedialnych i studio tatuażu. Powrót klasycznych kreskówek to wstęp do obchodów dwudziestych urodzin Cartoon Network w Polsce.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Animek84

Ale siostra Dextera będzie teraz czarna i miała afro, a kobiety będą oskarżać Johnnego Bravo o molestowanie? :D

Movieman Animek84

@Animek84 przecież to ma być emisja starych odcinków.

Animek84 Movieman

@Movieman Ale powinni dostosować do nowych "lepszych" czasów, przecież wiadomo że jak jakaś feministka zobaczy teraz bajkę o Bravo to pozwie CN o promowanie molestowania :D

Nostalgiczny

A gdzie billy i mandy ,scooby do i trzech eddów

Proszę czekać…