Scjentolog Tom Cruise głosi prawdy 0

W Internecie pojawił się film wideo przedstawiający dziwaczne kazanie Toma Cruise'a na temat scjentologii.

W klipie, który na krótko udostępniono na serwisie YouTube, a następnie usunięto, aktor głosi szereg absurdalnych teorii – przekonuje między innymi, że tylko scjentolodzy potrafią pomóc ofiarom wypadków samochodowych.

- Jeśli jesteś scjentologiem i widzisz na ulicy wypadek, nie jedziesz dalej, tak jak wszyscy, tylko zatrzymujesz się – prawi w nagraniu Cruise. – Wiesz, że jesteś jedyną osobą, która naprawdę może pomóc ofiarom.

Aktor głosi także, że scjentologia pomaga stanąć na nogi narkomanom i kryminalistom oraz zaprowadza pokój na świecie. – Scjentolog ma zdolność kreowania nowych, lepszych rzeczywistości – twierdzi Cruise.

W październiku tego roku na ekranach amerykańskich kin zadebiutuje film Walkiria z Tomem Cruise'em w roli głównej.

Tom Cruise  z opaską na oku  w filmie Walkiria 2008Tom Cruise z opaską na oku w filmie Walkiria 2008

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks

myślę podobnie jak ty :) (nie jak Cruise:) ostatnio gdzieś wyczytałem że buduje jakiś schron pod ziemią żeby się ochronić przed galaktycznym władcą Xenu, który ma przybyć na Ziemię i wszystko zniszczyć (poza Cruisem of course, bo on ma schron :)

Mierzwiak

Bardzo go lubię jako aktora, ale litości, mógłby czasami po prostu się zamknąć. Niech wierzy w co chce, ale po co o tym gadać?

Proszę czekać…