Jumper na szczycie box office 0

Znany już polskim widzom Jumper wskoczył na szczyt Boxofficu w USA.

Główne role w nowym filmie Douga Limana Jumper grają Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Diane Lane, Jamie Bell i Rachel Bilson. Podczas weekendu obraz zarobił 27 milionów dolarów.

Kolejna nowość wylądowała na drugiej pozycji. Bohaterami opowieści o dorastaniu w tanecznym rytmie Step Up 2 są Andie i Chase, uczniowie szkoły tańca Maryland School of the Arts. Pochodzących z różnych środowisk młodych ludzi połączy miłość do tańca. W rolach głównych pojawili się Briana Evigan, Robert Hoffman oraz Cassie. W ciągu trzech dni obraz zarobił blisko 20 milionów dolarów.

Kroniki Spiderwick to kolejna superprodukcja fantasy. Rodzina Grace'ów przeprowadza się z Nowego Jorku do wiktoriańskiego domu wuja Arthura
Spiderwicka. Szybko okaże się, że posiadłość skrywa niejedną tajemnicę a jej nowi mieszkańcy przeżyją największą przygodę życia. W rolach głównych wystąpili Freddie Highmore, Mary-Louise Parker i David Strathairn. Dzieło zarobiło w weekend 19 milionów dolarów, co pozwoliło na zajęcie trzeciego miejsca.

Ostatnia nowość tego weekendu to komedia romantyczna Definitely, Maybe. Bohaterem opowieści jest mężczyzna w trakcie rozwodu. Jego kłopotem nie jest jednak małżonka, lecz córka, która ma 10 lat i zaczyna zadawać kłopotliwe pytania. Konkretnie chce dokładnie poznać przeszłość ojca zanim ten wziął ślub. Główne role przypadły Ryanowi Reynoldsowi, Rachel Weisz, Isli Fisher, Abigail Breslin oraz Elizabeth Banks.

Kadr z filmu Jumper 2008Kadr z filmu Jumper 2008

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…