Nowe zdjęcia z G.I. Joe! 0

Zaprezentowano kolejne, oficjalne zdjęcia postaci z filmu G.I. Joe!

Premiera w 2009 roku, a już Stephen Sommers zaspokaja ciekawość fanów zabawek, pokazując ich ulubione postacie. Niektóre wyglądają rewelacyjnie (Storm Shadow, Snake Eyes), niektóre dziwnie (Ripcord), ale jedno jest chyba pewne, będzie to jeden z hitów 2009 roku, na który czeka każdy, kto w dzieciństwie miał kontakt z serią zabawek, do których osobiście się zaliczam. Ja na pewno wybiorę się do kina na G.I. Joe.

Tak wyglądało jedno z poprzednich zdjęćTak wyglądało jedno z poprzednich zdjęć

Co do nowych zdjęć to Storm Shadow wygląda świetnie, a także Heavy Duty wygląda zgodnie z moimi filmowymi wyobrażeniami. Sami oceńcie resztę.

Przypomnijmy, że film w reżyserii Stephena Sommersa jest na podstawie serii zabawek Hasbro, które były niezwykle popularne na całym świecie, łącznie z Polską.

W filmie mają wystąpić Channing Tatum jako Duke, Sienna Miller jako The Baroness, Joseph Gordon-Levitt jako Cobra Commander, Dennis Quaid jako Generał Hawk, Rachel Nichols jako Shana 'Scarlett' O’Hara, Christopher Eccleston jako Destro, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Heavy Duty, Ray Park jako Snake Eyes, Marlon Wayansjako Ripcord, Arnold Vosloo jako Zartan, Jonathan Pryce jako prezydent USA, Sa?d Taghmaoui jako Breaker, Byung-hun Lee jako Storm Shadow i Karolina Korkova jako Cover Girl.

Zdjęcia były rozdane jako na wyłączność paru stronom i do nich podamy linki. Proszę kliknąć na imię postaci, by obejrzeć zdjęcie.

DESTRO z IESB.NET

BREAKER z Darkhorizons.com

HEAVY DUTY z comingsoon.net

STORM SHADOW z latinoreview.com

THE BARONESS z IGN.com

GENERAŁ HAWK z collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…