Zwiastun The Divine Weapon 0

Pokazał się zwiastun koreańskiej superprodukcji kostiumowej

Film w reżyserii Kim Yoo-jin, młodego, aczkolwiek utalentowanego koreańskiego reżysera. W obsadzie zobaczymy Jung Jae-young i Huh Joon-ho.

The Divine WeaponThe Divine Weapon

Koreańczycy w tym roku mają niesamowitą konkurencję w Azji. Chiny przodują wydając dotychczas trzy superprodukcje, w tym największa ma premierę w lipcu, Red Cliff Johna Woo. W Japonii póki co z wielkich produkcji szykuje się kostiumowy remake klasyka Kurosawy pod tytułem The Last Princess. Cała Tajlandia czeka na Ong Bak 2 swojego gwiazdora.

Korea walczy o widza i robi to z powodzeniem. To obok westernu The Good, The Bad, and the Weird będzie największa tegoroczną produkcją z tego kraju.

Dynastia Joseon (XV wiek w Korei) w tajemnicy planujue zbudowanie pierwszej na świecie wyrzutni ognistych strzał, by powstrzymać plany ekspansyjne dynastii Ming z Chin. Szpiedzy dynastii Ming odkrywają plan i próbują zniszczyć prace. Rozpoczynają reakcje łańcuchową prowadzącą do wojny…

Informacji o dokładnym budżecie nie ma, lecz mówi się, że jest on pokaźny. Teaser prezentuje się w miare efektownie, więc nic tylko czekać.

Zapraszam do oglądania! Premiera w sierpniu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…