Carradine i Hannah w telewizji 0

Aktorzy zagrają ze sobą w miniserialu pod tytułem Kung Fu Killer

David Carradine i Daryl Hannah zagrają ze sobą po raz pierwszy od czasu dwóch części Kill Billa. Wystąpią w dwu odcinkowym miniserialu pod tytułem Kung Fu Killer, który ma mieć premierę w sierpniu na stacji Spike w HD.

Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20-tych w Chinach, zanim zaczęli rządzić komuniści. Kung Fu Killer opowiada historię Białego Żurawia (Carradine), syna misjonarzy z zachody, osieroconego i wychowanego na mnicha Wudang, by stał się duchowym przywódcą i mistrzem sztuk walki. Wyrusza na podróż w poszukiwaniu zemsty i sprawiedliwości.

David CarradineDavid Carradine

Kung Fu Killer całkowicie był kręcony w Chinach w studiach Zhejiang Heng Dian i w miastach Fong Yang i Heng Dian. Miniserial jest pierwszy produkcją na taką skalę z zachodu, która w całości korzystała z chińskiej ekipy. W filmie zobaczymy też debiutującą w roli piosenkarki Daryl Hannah, która zaśpiewa takie klasyki z epoki, jak You Made Me Love You i I’m Always Chasing Rainbows i wiele innych.

Producentami wykonawczymy są Robert Halmi Sr. i Robert Halmi Jr. Shan Tam, Matthew O’Connor i Michael O’Connor będą producentami. Philip Spink będzie reżyserem. Jacqueline Feather i David Seidler będą scenarzystami.

Zobaczymy także słynną chińską aktorkę, Pei Pei Cheng.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…