Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia 0

Scott Derrickson pokazuje zapowiedź remake’a klasyki kina SF. Zobacz zwiastun tego filmu

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to klasyka kina z 1951 roku o pierwszym spotkaniu z istotami pozaziemskimi. Reżyserem był Robert Wise.

Dzień, w którym zatrzymała się ZiemiaDzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Za remake wziął się Scott Derrickson, człowiek odpowiedzialny za Egzorcyzmy Emily Rose. Scenarzystą jest David Scarpa, autor Ostatniego Bastionu. Z przyzwoitym budżetem zabrali się do remake’u, zbierając równocześnie interesującą obsadę. W filmie zagrają, Jennifer Connelly, Keanu Reeves, Jaden Smith, Kathy Bates i John Cleese.

Muzykę będzie robić Tyler Bates, znany ze score’a do 300.

Nowa wersja jednego z najsłynniejszych filmów fantastyczno naukowych w historii kina. Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

Zwiastun został dołączony do Hancocka z Willem Smithem. Prezentuje się zachęcająco, mimo paru wad, jak Keanu Reeves, efekty i to, co pokazują wygląda ciekawie i trochę odmiennie od tego, co pamiętam z oryginału.

Premiera nowej wersji filmu Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia w Stanach odbędzie się 12 grudnia 2008 roku, a u nas zobaczymy go 16 stycznia 2009 roku.

Zapraszam do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Adam_Siennica

No racja, troszkę się zapędziłem z opisaniem :)

Ale ściślej mówiąc, jak już to jest tylko recenzja zwiastuna :>

A Keanu nie lubię:)

Pozdrawiam

Ronaldinho

Widać, że remake będzie godny oryginału. Osoba reżysera mówi mi, że nie będzie to film słaby i nie będę się na nim nudził. Trochę nie rozumiem, że wadą ma być Keanu, mi pasuje.

Darth_Artur

Z tego co widzę, nie będzie to miało dużo wspólnego z oryginałem. Ale poza tym prezentuje się dość fajnie, jeśli idea pierwszego filmu zostanie zachowana to może być ok.
I w ogóle nie zgadzam się z tym co napisał autor artykułu o wadach.

“Zwiastun został dołączony do "Hancocka" z Willem Smithem. Prezentuje się zachęcająco, mimo paru wad, jak Keanu Reeves, efekty i to, co pokazują wygląda ciekawie i trochę odmiennie od tego, co pamiętam z oryginału."

Masz rację. Ten akapit podchodzi już pod recenzję. Wiele subiektywizmu, czego nie powinno być w wiadomościach ;)

Anonimowy

wyglada jak efektowny badziew, ale moze bedzie ok, kto wie

Proszę czekać…