Konkurs zakończony: Kung Fu Panda 0

Z małym poślizgiem konkurs zakończony i dziekujemy wszystkim za udział!

Kadr z filmu Kung Fu Panda 2008Kadr z filmu Kung Fu Panda 2008

Prawidłowe odpowiedzi to: Shrek, Madagaskar.

Nagrody otrzymują:

Anneczka

torsi

trifoglio

wanda412

majak01

Steiner

agaq

Tune

Redman

hilary19

- tak wyglądał konkurs -

Od dzisiaj w kinach Kung Fu Panda! Na naszej stronie konkurs z nagrodami filmowymi.

Optymistycznie nastawiony do życia, troszkę niezgrabny Po jest największym fanem Kung Fu w okolicy … co jednak nie zawsze przydaje się w jego codziennej pracy – sprzedawcy w prowadzonym przez rodzinę sklepie z makaronem. Wybrany nieoczekiwanie do wypełnienia starożytnej przepowiedni, Po nie może uwierzyć, że jego marzenia mogą się lada moment spełnić. Wstępuje do świata Kung Fu i zaczyna ćwiczyć u boku swoich idoli, legendarnych pięciu zawodników – Tygrysicy, Żurawia, Modliszka, Żmii i Małpy – pod przewodnictwem lidera grupy, nauczyciela i trenera , Mistrza Shifu. Zanim jeszcze wszyscy zorientują się, o co tak naprawdę chodzi w tej grze, mściwy i zdradziecki biały lampart Tai Lung zmierza w ich kierunku, aby rozbić grupę w proch i pył.

Tym razem to właśnie Po będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi i uratować wszystkich przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Czy uda mu się ziścić marzenie o mistrzowskim opanowaniu sztuki walki? Po całym swoim sercem i 'masą' oddany jest zadaniu, jakie ma do wykonania. Z czasem okaże się, że ten nieoczekiwany bohater ze swoich słabości potrafi uczynić atut i największą siłę swojego działania.

Premiera filmu Kung Fu Panda już dzisiaj.

Pytanie konkursowe:

Kung Fu PandaKung Fu Panda

Kung Fu Panda to kolejna animacja twórców?

a. Shreka

Epoki lodowcowej

c. Madagaskaru

Możliwa więcej niż jedna prawidłowa odpowiedź. W zgłoszeniu wystarczy podać jedną!

Podpowiedź znajdziesz oglądając zwiastuny – tutaj.

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy wysłać:

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),

- w temacie wpisać Panda,

- w treści podać imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy,

- prawidłową odpowiedź.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.

4. Na odpowiedzi czekamy do 11.07.2008 do godz. 19.00.

5. Wyniki podamy 12.07.2008 po godzinie 12.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody zostaną wysłane pocztą. Do wygrania 10 zestawów poniższych nagród.

<table border=0 width=502>

Kung Fu PandaKung Fu Panda Kung Fu PandaKung Fu Panda

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 29

homerowa

konkurs zakonczony, zmiencie ta reklame i dajcie nastepny ;-)

juz odpowiadam :) losowanie to losowanie ;) wybiera sie numerki i patrzy wedlug kolejnosci zgloszen – ja przynajmniej tak losowalem ;) dlaczego nowe osoby, bo chyba najwiecej nowych osob wysyla zgloszenia – patrza ze jest konkurs zakladaja konta i wysylaja :) starsi uzytkownicy albo juz sie obrazli na maszyne losujaca albo nagrody z fdb.pl juz ich nie kreca jak na poczatku ;) za zamieszanie z Anneczka przepraszam i juz podziekowalem za zwrocenie uwagi :) zawsze sprawdza sie w zgloszeniach prawidlowa odpowiedz i czy uzytkownik jest zarejestrowany a zgloszenia po terminie rzadko przychodza :P wiec tym razem umknelo mojej uwadze ;)

homerowa

ale sprawa juz wyjasniona i osoba zostala skasowana z listy, ja zas gratuluje szczesciarzowi co zostal dodany na koncu w zamianie, to sie nazywa fart.

Anneczka homerowa

Witam, rzeczywiście czuję się farciarą :> Najpierw nawet nie zauważyłam się na liście, bo mnie takim małym druczkiem naskrobali hehe. Dopiero po przeczytaniu komentarzy zobaczyłam, o czym rozmowa i aż mi się gębusia zaśmiała od ucha do ucha z uciechy. Bardzo się cieszę z nagrody i gratuluję pozostałym zwycięzcom. fdb.pl jest naprawdę świetną bazą – jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie znalazła tu tego, czego potrzebuję. Tym bardziej cieszą mnie konkursy i nagrody :>

pietrex homerowa

Została skasowana po naszej interwencji. Jednak jak odpowiedzi ze strony organizatorów konkursu nie było, tak nie ma. Nadal jestem ciekawy w jaki sposób przebiega "losowanie"… O ile w ogóle przebiega.

Justyna_B34

Ja całkiem przypadkiem znalazłam Cię na tym forum ;)

broda1725

Miło to słyszeć. Nieładnie podglądać kochanie co robię. Pa pa :-*

Proszę czekać…