Powrót Smakosza 0

Powstanie trzecia część filmu Smakosz pod tytułem Jeepers Creepers 3: Cathedral

W MGM powstanie kolejna część Smakosza, pod aktualnym tytułem Jeepers Creepers 3: Cathedral według scenarzysty i reżysera Victora Salvy. Kolejna część będzie zawierać prolog dziejący się na Dzikim Zachodzie, w którym zobaczymy jak Smakosz staje się częścią kowbojskiego i amerykańskiego folkloru.

Jednym z aspektów filmu jest historia Trish Jenner (granej wcześniej przez Ginę Philips), 23 lata później okazuje się, iż ma syna, o imieniu Darry, po jej dawno nieżyjącym bracie. Trish nawiedza ciągle ten sam sen, w którym jej syn spotyka to samo straszne przeznaczenie jak jej brata. Teraz, jako bogata i wpływowa kobieta, Trish jest zdeterminowana, by powstrzymać Smakosza raz na zawsze.

Salva nie chce wyjawnić znaczenia tytułu, powiedział jedynie, iż odnosi się do dużej części filmu, stworzonej głównie dla lojalnych fanów. W filmie zobaczymy niektórych aktorów z poprzednich części, jak na przykład Raya Wise, który zagrał w części drugiej oraz Jonathana Brecka, który wcielał się w postać Smakosza.

Na razie nieznana jest jeszcze data rozpoczęcia produkcji ani premiery.

SmakoszSmakosz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…