Say hello to my little friend ;>

Trailer do Braci Bloom 0

O dwóch takich co… oszukiwali

Brothers Bloom to historia dwóch młodych braci – oszustów, których życie zmieniło się na zawsze, gdy spotykali atrakcyjną Penelope. Młoda kobieta zagraża ich pozycji. Próba wykiwania kobiety spełza na niczym. Penelope dołącza do nich i staje się ich partnerem w nowym spisku.

Brody, Weisz i RuffaloBrody, Weisz i Ruffalo

Laureat Oscara za PianistęAdrien Brody wcieli się w role młodszego z tytułowych braci Bloom. Starszego Bloome’a zagra Mark Ruffalo, którego ostatnio oglądaliśmy w Drodze do przebaczenia. Rola tejemniczej milionerki przypadła Rachel Weisz – laureatce Oscara za Wiernego Ogrodnika . W roli wspólniczki Bloomów zobaczymy Rinko Kikuchi, nominowaną do Oscara za rolę w filmie Babel, z Blanchett i Pittem w rolach głównych. Gdyby tego było mało, w obrazie pojawi się również Robbie Coltrane, odtwórca roli Hagrida w Harrym Potterze.

Reżyserem i scenarzystą jest Rian Johnson, którego ostatni film – Brick nagrodzony został specjalną nagrodą Jury na Festiwalu w Sundance .

Budżet filmu ustalono na 20 milionów. Całkowite koszty produkcji pokryło studio Endgame Entertainment . Zdjęcia rozpoczęto 19 marca w stolicy Serbi – Belgradzie. Następnie ekipa filmowa przenosiła się do: Bukaresztu iComarnic (Rumunia), Pragi (Czechy) oraz Podgoricy iUlcinj (Czarnogóra).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…