Say hello to my little friend ;>

Westernowa Appaloosa 0

Zwiastun do najnowszego filmu Eda Harrisa z Ironsem, Zellweger i Mortensenem

Wreszcie doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi do ekranizacji książki Appaloosa Roberta B. Parkera. Historia opowiada o dwóch rewolwerowcach – Virgil Cole i Everett Hitch, którzy przyjeżdża do małego miasta Appalosa. Mają stawić czoła te rroryzującemu mieszkańców Randallowi Bragg. Ich plany pokrzyżuje uwodzicielska Allie French.

Obraz jest reżyserowany przez Eda Harrisa , czterokrotnie niminowanego do Nagrody Akademii. Oparty na książce scenariusz napisali Robert Knott i Ed Harris. W rolę Everetta Hitcha wcielił się nominowany do Oscara Viggo Mortensen (Eastern Promises), piękną Allie French zagrała zdobywczyni Oscara Ren?e Zellweger (Wzgórze nadziei), a w roli Randalla Bragga zobaczymy kolejnego laureata oscarowej statuetki – Jeremy'ego Ironsa (Druga prawda). Sam reżyser zagra jednego z rewolwerowców – Virgila Cole’a

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 1 października 2007 r. w Austin (Teksas, USA) i Santa Fe (Nowy Meksyk, USA).

Virgil Cole i Everett HitchVirgil Cole i Everett Hitch

Zasadniczym pytaniem jest czy dzieło przewyższy zeszłoroczne, westernowe produkcje takie jak remake 3:10 do Yumy Jamesa Mangolda czyZabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda. Osobiście jestem dobrej myśli, trailer zrobił na mnie spore wrażenie i pozostało tylko czekać.

Obraz zadebiutuje na dużym ekranie we wrześniu na Festiwalu w Torronto, a już 3 października Amerykanie będą mogli udać się do kin by podziwiać dzieło genialnego Eda Harrisa!

Oczywiście trailer mamy jako pierwsi w Polsce, i jedni z pierwszych na świecie!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…