Czy Steven Spielberg wyreżyseruje World of Warcraft? 1

Wczorajszy dzień wywołał lawinę spekulacji zarówno w Hollywood, jak i wśród reporterów magazynów o tematyce gier. World of Warcraft to w tej chwili największa na świecie wieloosobowa, internetowagra RPG (czyli tzw. MMORPG).Plotki na temat produkcji wysokobudżetowego filmu przez wytwórnie Warner Bros. krążą nie od dzisiaj, wczoraj jednak magazyn Variety zasugerował, że reżyserem obrazu zostanie sam Steven Spielberg!

Wczoraj internet opanowała jedna wiadomość. Amerykański magazyn Variety podał, że Steven Spielberg zajmie się reżyserią blockbusterowej produkcji World of Warcraft ma podstawie gry Blizzardu. Informacja nie została u nikogo potwierdzona i bardzo szybko wzbudziła kontrowersje. Serwis Joblo, który jak się okazało pierwszy podał te rewelacje, a Variety po prostu na niego się powołał wycofuje się ze swoich źródeł, twierdząc, że póki co musi ono pozostać anonimowe. Dodaje również, że dopóki nie zostanie wydane żadne oficjalne oświadczenie w tym temacie to ich rewelacje należy traktować w charakterze plotki…

Tak naprawdę jedyna pewna wiadomość na temat filmu World of Warcraft jest taka, że prawa do jej ekranizacji zakupiło podlegające pod korporację Warner Bros. Legendary Studios, odpowiedzialne m.in. za Batman: Początek , oraz Superman: Powrót .

Kadr z gry World of WarcraftKadr z gry World of Warcraft

Artykuł powstał przy współpracy z wortalem gier i filmów gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Vikejs

A może niech zajmie się tym jakiś mistrzowski artysta… Choćby drogi pan Uwe Boll! :D – jest fanem wszystkich gier jakie powstały, bo chyba każdą zamierza zekranizować, może więc wciśnie "World of Warcaft" gdzieś tam w swój terminarz ;).

majron

rezyserem powinien byc fan warcrafta :) innaczej to nie wypali :) jesli ekipa nie bedzie w klimacie gry to nic z filmu nie bedzie :)

Oj jesli chodzi o Roport mniejszości to tutaj sie niezgodze !!!! dla mnie film byl siwetny i trzymal caly czas w papieciu – AI troche przyglugio ale tez ciekawy !! WOJNA SWIATOW troche mnie smieszyla i byla nudna jak flaki z olejem ;) ale to i tak nie zmienia faktu ze dla mnie fakt ze bedzie rezyserem Spielberg jest raczej zacheta niz czym co mialby mnie zniechecic !

Anonimowy

Jeśli mieliby nakręcić WoW, to ja jestem jak najbardziej na tak. Jeżeli miałby to wyreżyserować Spielberg, to jestem zdecydowanie na NIE. Ten człowiek już dawno się wypalił. Kręci wielkie superprodukcje pozbawione jakiegokolwiek kilmatu: Roport mniejszości, A.I., czy Wojna światów (która była największym komercyjnym kiczem ostatnich lat). Stefan po prostu skopie ten film.

opatrznik

Niedawno była sonda przeprowadzona, w której wskazywało sie na podstawie jakiej gry chciałoby sie zobaczyć film. Wygrał StarCraft:BroodWar.

Proszę czekać…