"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sprzeczne doniesienia odnośnie Punishera 0

W Stanach huczy od plotek na temat ewentualnej zmiany kategorii wiekowej filmu Punisher: War Zone.

Nie ustają spekulacje odnośnie najnowszej produkcji Punisher: War Zone. Po zwolnieniu ze stanowiska reżysera Lexi Alexander teraz mówi się o tym jakoby studio Lionsgate chciało tak zmodyfikować film, aby dostał niższą kategorię wiekową.

Cała sprawa jest dość mocno zastanawiająca tym bardziej, że co większy amerykański portal filmowy to odmienna informacja. Jedni podają, iż faktycznie coś jest na rzeczy a drudzy, że film dalej ma mieć najwyższą kategorię wiekową.Rzekomo obniżenie kategorii wiekowej ma spowodować, iż film osiągnie większy sukces finansowy. Producenci podobno boją się sytuacji z pierwszej wersji, która miała słabe wyniki finansowe. Pewnie do momentu oficjalnej informacji ze studia nie dowiemy się jak jest naprawdę.

To nie pierwsza burza, jakie gromadzą się nad filmem. Nowa wersja Punishera w zamyśle twórców miała w dużo większym stopniu przypominać komiks, dlatego też zdecydowano się na odwazniejsze sceny. Po pierwszym zmontowaniu filmu doszło do spięcia na linii Alexander – Lionsgate/Marvel, czego skutkiem była zmiana reżysera. Punisher: War Zone ma mieć premierę 12 września 2008 roku.

Punisher: War Zone 2008Punisher: War Zone 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

marek22

to smutne, że najwyższym priorytetem dla tego filmu jest kasa, przez co studio nawet nie pozwala reżyserowi przedstawić swoich wizji na ekranie. Mógł powstać brutalny, mocny film a w najgorszym wypadku powstanie coś co można puszczać dzieciom na dobranoc…:( Mam jednak nadzieję, że nie będzie tak źle jak z 3 i 4 częścią Batmana (w których też specjalnie żeby zwiększyć zyski obniżono kategorię wiekową) – i wszyscy wiemy co z tego wyszło…

Proszę czekać…