Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"The Crown" - zdjęcia z 2. części ostatniego sezonu serialu Netflixa 0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z 2. części finałowego sezonu serialu The Crown. Część 2 zadebiutuje 14 grudnia i będzie zwieńczeniem sześciu sezonów jednego z największych hitów Netflixa.

Od momentu pojawienia się w serwisie w 2016 roku, serial The Crown został wielokrotnie wyróżniony – zdobył 27 nominacji do nagrody BAFTA, 19 nominacji do Złotego Globu (w tym 7 zwycięstw), 69 nominacji do nagrody Emmy w 5 sezonach (z 21 zwycięstwami w 4 sezonach) i nie tylko.

W ostatnim rozdziale, obok dotychczasowej obsady, pojawią się nowi aktorzy: Ed McVey (książę William), Meg Bellamy (Kate Middleton) i Luther Ford (książę Harry).

W finałowym sezonie Książę William (Ed McVey) próbuje wrócić do życia w Eaton po śmierci matki, a rodzina królewska musi zmierzyć się z reakcją opinii publicznej. Zbliżający się Złoty Jubileusz skłania królową (Imelda Staunton) do refleksji nad przyszłością monarchii w związku ze ślubem Karola (Dominic West) i Camilli (Olivia Williams) oraz związkiem Williama i Kate (Meg Bellamy), który zapowiada się niczym opowieść z bajki.

Źrodło: Netflix / materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…