Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Noc Dziękczynienia'' otrzyma kontynuację 0

Zaledwie tydzień po premierze horroru Noc Dziękczynienia ogłoszono jego kontynuację. Wytwórnia Sony’s TriStar Pictures już rozpoczęła prace nad sequelem.

Za kamerą Nocy Dziękczynienia 2 ponownie stanie Eli Roth, który to na swoim Instagramie wyjawił, iż podobnie jak przy jedynce odpowie za napisanie scenariusza wraz z Jeffem Rendellem. Roth wyjawił, iż mają oni nadzieję napisać naprawdę świetny scenariusz, którym prześcigną samych siebie. Zdradził także, że jego marzeniem od zawsze była realizacja serii slasherów. Jak widać marzenie to właśnie mu się spełnia.

Premiera sequela przewidziana jest na 2025 rok.

Inspiracją do powstania Nocy Dziękczynienia był fałszywy zwiastun jaki mogliśmy obejrzeć w produkcji Grindhouse w reżyserii Quentina Tarantino.

Mieszkańcy miasta Plymouth, kolebki Święta Dziękczynienia, porzucają tradycyjne, rodzinne zgromadzenia, by celebrować kolejne święto – konsumpcyjny Black Friday. Żądza posiadania doprowadza do tragicznych w skutkach zamieszek, które stają się viralowym hitem w sieci. Rok później tajemniczy seryjny zabójca, znany jako John Carver, w akcie zemsty postanawia wybić mieszkańców Plymouth jednego po drugim, zgodnie z niepojętym, złowrogim planem. Czy uda się ująć zagadkowego sprawcę, czy też starannie dobierane ofiary pełnić będą rolę gości przy jego wynaturzonym, dziękczynnym stole?

Źrodło: The Hollywood Reporter, Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…