Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowi ''Pan i Pani Smith'' na pierwszym zwiastunie 0

Serwis Amazon Prime Video opublikował pierwszy materiał wideo promujący serial Mr. and Mrs. Smith. Produkcja ta jest serialową wersją komediowego filmu akcji z 2005 roku Pan i Pani Smith z Bradem Pittem i Angeliną Jolie w głównych rolach.

Miejsce tych dwóch hollywoodzkich gwiazd w serialu zajęli Donald Glover i Maya Erskine. Oprócz nich w obsadzie znajdują się także Michaela CoelParker PoseyWagner MouraPaul Dano i John Turturro.

Glover i Erskine występują w rolach dwójki samotnych nieznajomych, którzy dostają pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w bogactwie oraz pełne podróży po świecie. Dostają także wymarzone mieszkanie w kamienicy na Manhattanie. Jaki jest haczyk? Otrzymują oni nową tożsamość jako małżeństwo John i Jane Smith. Teraz John i Jane, będący w związku małżeńskim, co tydzień podejmują ryzykowną misję, jednocześnie mierząc się ze swoim zaaranżowanym związkiem. Ich złożona historia staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy wyłapują między sobą prawdziwe uczucia. Teraz okaże się co jest bardziej ryzykowne: szpiegostwo czy małżeństwo?

Za projekt odpowiadają współtwórcy i producenci wykonawczy Donald Glover i Francesca Sloane. Yariv Milchan i Michael Schaefer są także producentami wykonawczymi.

Mr. i Mrs. Smith swoją premierę odbędzie w serwisie Amazon Prime Video 2 lutego 2024 roku. Na serial składa się osiem odcinków.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz

jakie czasy tacy Smith’owie

john6

ciekawie się zapowiada, dawno teo tematu nie było w ofercie a poprzedni tytuł już był dawno. Był dawno, ale poprzeczka jest wysoko postawiona

Proszę czekać…