"Reżim": Kate Winslet jako ekscentryczna dyktatorka w zwiastunie miniserialu HBO 0

HBO udostępniło zwiastun najnowszego miniserialu Reżim, w którym Kate Winslet wciela się w dyktatorkę europejskiego kraju.

fragment plakatu serialu "Reżim"

Zapowiedź ukazuje dziwną relację między postaciami granymi przez Winsleta i Matthiasa Schoenaertsa, gdy ten ostatni staje się prawą ręką i osobistą strażą kanclerz. Dokucza także konsekwencjom niekonwencjonalnego stylu przywództwa kanclerz. Limitowany dramat zadebiutuje 3 marca na antenach HBO i Max.

Reżim wyreżyserował i był producentem wykonawczym Stephen Frears, który jest najbardziej znany z reżyserii uznanego filmu Królowa. Do Winslet i Schoenaerts w obsadzie dołączyli Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha Plimpton, Hugh Grant. HBO ujawniło, że Danny Webb, David Bamber, Henry Goodman, Stanley Townsend, Louie Mynett, Rory Keenan, Karl Markovics i Pippa Haywood. Producentami wykonawczymi sześcioodcinkowego serialu są producenci Succession Will Tracy i Frank Rich, a Tracy jest także showrunnerem i scenarzystą.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

myślałem, że to będzie w wersji R+ albo jednak coś dla starszej widowni, tyle już jest też sieczki dla dzieciaków, że powoli nie ma co oglądać. Zrobiono Lego dla dorosłych, a kinematografia tak powoli utknęła w zaścianku dziecięco młodzieżowym

Proszę czekać…