Zwiastun "Królestwo planety małp" przedstawia świat zdominowany przez małpy 2

Podczas Super Bowl pojawił się nowy efektowny zwiastun Królestwa planety małp, przedstawiający najnowszą część serii. Film trafi do naszych kin 10 maja 2024 roku.

kadr z filmu "Królestwo planety małp"

Reżyser Wes Ball tchnie nowe życie w globalną, epicką serię, której akcja rozgrywa się kilka pokoleń w przyszłości po panowaniu Cezara, w której dominującym gatunkiem są małpy, żyjące w harmonii, a ludzie zostali sprowadzeni do życia w cieniu. Gdy nowy przywódca małp tyranów buduje swoje imperium, młoda małpa wyrusza w wstrząsającą podróż, która sprawi, że zakwestionuje wszystko, co wiedziała o przeszłości i dokona wyborów, które zdefiniują przyszłość zarówno małp, jak i ludzi.

Królestwo planety małp zostało napisane przez Josha Friedmana, Ricka Jaffę i Amandę Silver, którzy już wcześniej pracowali nad poprzednimi filmami z uniwersum. Producentami filmu będą Patrick Aison, Joe Hartwick Jr., Jaffa, Silver i Jason Reed.

Za kamerą projektu stanął Wes Ball. W filmie występują William H. Macy, Owen TeagueFreya AllanPeter MaconEka DarvilleDichen Lachman i Kevin Durand.

Kinowa premiera filmu została przyspieszona i planowana jest obecnie na 10 maja 2024 roku. Zdjęcia do niego powstały w kompleksie Disney Studios usytuowanym w Sydney w Australii.

Źrodło: Comicbook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Zapowiada się ciekawie, kontynuacja starej trylogii, jestem za.

Proszę czekać…