@MARTIN007
GDY LEŻAŁ W KOŁYSCE,ZAMIAST ZABAWEK TRZYMAŁ KASATĘ VHS.
Sceny były mocne, ale ogólnie przewidywalny i niektóre rozwiązania nielogiczne. Można obejrzeć, czas nie był stracony.
Tragedia.
Pozytywne zaskoczenie, klimat jak w filmie Apokalipto.
Proszę czekać…