Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze spojrzenie na ''Borderlands''. Pełny zwiastun jutro! 1

W sieci zadebiutował pierwszy materiał wideo dający nam pogląd na kilka ważnych postaci z filmowej adaptacji gry wideo Borderlands. Pełny zwiastun oczekiwanego filmu pojawić ma się już jutro.

''Borderlands''

Ten zaledwie 10-sekundowy teaser umożliwia nam przyjrzenie się Jackowi Blackowi jako Claptrapowi, Cate Blanchett jako Lilith, Kevinowi Hartowi jako Rolandowi, Jamie Lee Curtis jako dr Patricii Tannis, Arianie Greenblatt jako Tiny Tinie i Florianowi Munteanu, który wciela się w Kriega/Psycho.

Lilith, banitka z tajemniczą przeszłością powraca na swoją rodzinną planetę Pandorę, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego człowieka wszechświata – Atlasa. Zawiera ona sojusz z nieoczekiwanymi pomocnikami – Rolandem, byłym elitarnym najemnikiem, który teraz w desperacki sposób szuka odkupienia, Tiny Tiną – dziką nastolatką, Kriegiem – umięśnionym obrońcą Tiny, Tannis – naukowcem, która nie działa w zgodzie z rozsądkiem oraz Claptropem – upartym i przemądrzałym robotem. Ta bardzo dziwna drużyna będzie zmuszona walczyć z potworami i bandytami, aby znaleźć i ochronić dziewczynę, która może mieć klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata jest w ich rękach, ale walczyć będą także o coś innego – o siebie nawzajem…

Borderlands wyreżyserował Eli Roth na podstawie scenariusza napisanego przez Rotha i Joe Crombie. Producentami obrazu są Avi Arad i Ari Arad z Arad Productions oraz Erik Feig z Picturestart.

Kinowa premiera Borderlands 9 sierpnia tego roku.

Źrodło: IGN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

wolfcry

Jamie Lee Curtis to kobieta, więc nie piszemy "Jamiemu Lee Curtisowi jako dr Patricii Tannis"…

@wolfcry Dziekuje za czujność. Przeoczone i już poprawione. Pozdrawiam.

@JustynaMacugowska Nie ma za co, dzięki za szybką reakcję :)

Redox

Jako fan serii gier, na pewno zobaczę. Niepokoi ile ta produkcja miała problemów podczas produkcji (od zakończenia zdjęć w 2021 r. 3 lata film spędził na post-produkcji).

Bercik022

Kto wpadł na tak poroniony pomysł by do takiej produkcji zatrudnić Kevina Harta. Nie wiem czy tylko ja tam mam ale jak widzę produkcję z nim to automatycznie pomijam.

Proszę czekać…