Gwiazda "Deadpool & Wolverine" zapowiada wiele cameo w filmie MCU 0

Podczas niedawnego wywiadu dla weteran Deadpoola, Karan Soni, wyjawił, że fani mogą spodziewać się wielu niespodziewanych cameo, w nadchodzącej produkcji Deadpool & Wolverine od Marvel Studios.

kadr z filmu "Deadpool 2"

Aktor wcielając się Dopindera potwierdził również, że główny gwiazdor Ryan Reynolds planował współpracę Deadpoola i Wolverine’a od czasu produkcji Deadpool 2 w 2018 roku, w którym znalazły się jedynie archiwalne nagrania Hugh Jackmana z X-Men Origins: Wolverine.

Ta nowa wersja MCU jest wyjątkowo tajna. Jest wiele niespodzianek. Powiedzmy, że wiele osób pojechało do Londynu. Pamiętam, jak pewnego dnia [Reynolds] wyjawił to przy obiedzie, że rozpoczął rozmowę z Hugh. Pamiętam, jak powiedziałem: Ludzie się wściekną. Potem studio zostało sprzedane Disneyowi i wydarzyło się wiele innych rzeczy. Ale oczywiście Ryan poszedł dalej, bo to był casting marzeń.

wyjawił Karan Soni

W Deadpool & Wolverine główny bohater Ryan Reynolds ponownie łączy siły z Shawnem Levym, który podpisał kontrakt na reżyserię długo oczekiwanego projektu. Do Reynoldsa dołączają Hugh Jackman i Jennifer Garner, którzy w końcu odchodzą z superbohaterskiej emerytury, aby ponownie wcielić się w swoje kultowe role Marvela jako Wolverine i Elektra. W filmie powrócą także Leslie Uggams jako ślepy Al, Morena Baccarin jako Vanessa, Rob Delaney jako Peter, Stefan Kapicic jako Colossus, Karan Soni jako Dopinder, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead i Shioli Kutsuna jako Yukio. Ponadto w filmie pojawią się także nowicjusze Marvela, Emma Corrin i Matthew Macfadyen.

Deadpool 3 pojawi się w kinach 26 lipca 2024 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…