Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Courteney Cox może pojawić się z ''Krzyku VII''. Aktorka prowadzi rozmowy w tej sprawie 0

Po początkowych wielkich problemach Krzyku VII wygląda na to, że film wychodzi na prostą. Jak się dowiedzieliśmy rozmowy na temat powrotu do roli Gale Weathers prowadzi Courteney Cox, weteranka serii.

''Krzyk'' (2022)

Cox dotychczas mogliśmy oglądać w aż sześciu filmach z serii. Informacja o możliwym angażu aktorki pojawiła się niedługo po tym, jak dowiedzieliśmy się, że do roli Sidney Prescott powróci kolejna gwiazda slashera Neve Campbell, która nie pojawiła się w Krzyku VI z powodu sporu o wynagrodzenie.

Za kamerą Krzyku VII stanie Kevin Williamson, który pracował nad filmami z serii, ale jako producent i scenarzysta. Doświadczenia za kamerą nie ma on zbyt wielkiego. Ma na swoim koncie jedynie czarną komedię z 1999 roku Jak wykończyć Panią T.?.

Realizacja filmu stanęła pod wielkim znakiem zapytania pod koniec ubiegłego roku, kiedy to z produkcji zwolniona została Melissa Barrera z powodu nieodpowiednich postów publikowanych w mediach społecznościowych na temat konfliktu Izraela z Palestyną oraz Jenna Ortega. Ta aktorka zrezygnowała z występu w kolejnej części horroru z powodu nakładających się harmonogramów. Projekt opuścił także jego dotychczasowy reżyser Christopher Landon.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…