Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kwietniowe premiery na Netflixie. Wśród nowości "Ripley", "Rebel Moon – część 2" oraz "Mocny temat" 0

W kwietniu przygotujcie się na wielkie powroty i fascynujące premiery! W Netflixie zadebiutuje Rebel Moon – Część 2: Zadająca rany – kontynuacja epickiej sagi Kory i ocalałych żołnierzy, gotowych na najwyższe poświęcenia, oraz miniserial Ripley na podstawie bestsellerów Patricii Highsmith, w którym w postać nowojorskiego oszusta wciela się Andrew Scott. Wiele emocji wzbudzi również film Mocny Temat, z udziałem Gillian Anderson w roli dziennikarki, która przeprowadza kontrowersyjny wywiad z księciem Andrzejem. Fani uniwersum Sandmana wyczekiwać mogą opartego na popularnej serii komiksów Neila Gaimana serialu Martwi detektywi, a miłośników natury zafascynują sieci relacji, mających wpływ na ekosystemy z całego świata, ukazane w serialu dokumentalnym Nasz pełny życia świat.

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

 • Ripley
  Tom Ripley, oszust z Nowego Jorku, zostaje wynajęty przez pewnego bogacza, aby nakłonić jego syna do powrotu z Włoch. Miniserial na podstawie bestsellerów Patricii Highsmith.
  Premiera już 4 kwietnia na Netflix
 • Parasyte: The Grey
  Niezidentyfikowane pasożyty gwałtownie atakują ludzi i zdobywają władzę. Ludzkość musi zacząć walkę z narastającym zagrożeniem.
  Premiera już 5 kwietnia na Netflix
 • Strażnicy przyrody
  Strażnicy przyrody znów spieszą z pomocą przyjaciołom z Parku Przyrody Xus, codziennie ucząc się nowych rzeczy o ich kulturze i otoczeniu.
  Premiera już 8 kwietnia na Netflix
 • Antracyt
  Stara sprawa ożywa, gdy ginie dziennikarz, co doprowadza jego parającą się internetowymi śledztwami córkę do miasteczka w górach, którym rządzą sekrety, sekta i śmierć.
  Premiera już 10 kwietnia na Netflix
 • Nasz pełny życia świat
  Zachwycający serial przyrodniczy z Cate Blanchett w roli narratorki ukazuje inteligencję, zaradność i współzależność form życia na ziemi.
  Premiera już 17 kwietnia na Netflix
 • Baśnie braci Grimm: Wariacje
  Inspirowana klasycznymi opowieściami braci Grimm antologia sześciu baśni o nieco mrocznej atmosferze pokazujących ciemną stronę ludzkich pragnień.
  Premiera już 17 kwietnia na Netflix
 • Martwi detektywi
  Czy nawiedza Cię natrętny duch? Albo demon ukradł Ci najważniejsze wspomnienia? Czym prędzej dzwoń po martwych detektywów.
  Premiera już 25 kwietnia na Netflix

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 • Mocny temat
  Oparta na faktach fabularyzowana historia zza kulis kompromitującego rozmówcę wywiadu, który reporterce programu Newsnight udało się przeprowadzić z księciem Andrzejem.
  Premiera już 5 kwietnia na Netflix
 • Media antyspołecznościowe: Memy problem
  Od rickrollingu po viralowe teorie spiskowe — zobacz, jak anonimowy portal internetowy zmienił się w źródło inspirujące chaos w realu.
  Premiera już 5 kwietnia na Netflix
 • Między nami ściana
  Valentina jest młodą pianistką zaczynającą nowy rozdział w życiu. Jej sąsiad David — wynalazcą, który nienawidzi hałasu. A cienka jak papier ściana wkrótce zostanie ich swatką.
  Premiera już 12 kwietnia na Netflix
 • Rzeźbiarz łez
  Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny — i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć.
  Premiera już 4 kwietnia na Netflix
 • Rebel Moon – część 2: Zadająca rany
  Gdy zbuntowani wojownicy przygotowują się do walki z siłami Macierzy, zadzierzgują się trwałe więzi, objawiają się bohaterowie i rodzą się legendy. Film Z. Snydera.
  Premiera już 19 kwietnia na Netflix

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…