Zwiastun "Doktor Who" zapowiada zabawny i pełen emocji sezon tytułowego Władcy Czasu 0

Ukazał się zwiastun Doktora Who kolejnej odsłony długo emitowanej serii science-fiction BBC, przedstawiający bliższe spojrzenie na debiutancki sezon Ncuti Gatwy w roli tytułowego Władcy Czasu.

kadr z serialu "Doktor Who"

Materiał przedstawia pełne akcji przygody Gatwy, a jednocześnie pokazuje niektóre emocjonujące momenty z nadchodzącego nowego sezonu. Po raz pierwszy Doktor Who zostanie wydany jednocześnie na całym świecie. Premiera planowana jest na piątek, 10 maja na Disney+ w USA i na całym świecie (z wyjątkiem Wielkiej Brytanii) z pierwszymi dwoma odcinkami.

Następna część opowiada historię Doktora i Ruby Sunday, którzy przeżywają nieskończone przygody w czasie i przestrzeni w TARDIS. Od epoki regencji w Anglii po rozdartą wojną przyszłość – duet staje w obronie sił dobra, napotykając niesamowitych przyjaciół i niebezpiecznych wrogów.

Twórcą 14. sezonu Doktor Who jest showrunner Russell T. Davies, który jest producentem wykonawczym obok Phila Collinsona, Joela Collinsa, Julie Gardner i Jane Tranter. W obsadzie znaleźli się także Jonathan Groff, Indira Varma jako Księżna, Aneurin Barnard, Anita Dobson, Michelle Greenidge, Jinkx Monsoon, Lenny Rush jako Morris i nie tylko. W serialu powrócą także weterani serialu Yasmin Finney i Bonnie Langford, którzy ponownie wcielą się w role Rose Noble i Mela Busha.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…