Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowy ''Hellraiser'' ma szansę otrzymać kontynuację 0

Producent mającego swoją premierę w 2022 roku filmu Hellraiser zabrał głos w sprawie możliwej kontynuacji horroru. Keith Levine twierdzi, że jej powstanie to tylko kwestia czasu.

''Hellraiser''

Jak twierdzi Levine prowadzone są już wstępne rozmowy na ten temat, a zaangażowany w nie jest także David Bruckner, reżyser remake’a.

Próbujemy stworzyć kontynuację, odbywamy rozmowy. Nie potrafię dokładnie powiedzieć na jakim etapie rozmów jesteśmy, ale Bruckner jest w nie mocno zaangażowany, poświęciliśmy dużo czasu i energii i myślę, że jeszcze ożywimy ten świat. Włożyliśmy bardzo dużo pracy w stworzenie Cenobitów, w ich wykonanie. Całą ta wiedza została zgromadzona. Uważamy więc, że kontynuacja będzie jeszcze bardziej szalona i niesamowita. Ciężko nad nią pracujemy i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli dla Was więcej informacji

powiedział Levine.

Hellraiser na nowo odkrył mitologię serii, oferując zupełnie nowe spojrzenie na fabułę z oryginalnych filmów. Remake został świetnie oceniony przez krytyków stając się najbardziej chwaloną częścią serii oczywiście zaraz po pierwszym filmie z 1987 roku Hellraiser: Wysłannik piekieł.

W nowym Hellraiserze aktorka Odessa A’zion wciela się w postać o imieniu Riley. Jest to młoda kobieta zmagającą się z uzależnieniem i kompulsywnym zachowaniem, która styka się z tajemniczym pudełkiem zwanym Kostką LeMarchanda, co oczywiście wywołuje kolejny chaos w jej (i nie tylko jej) życiu. Okazuje się, że przedmiot ten przywołuje sadystyczne pozawymiarowe istoty znanego jako Cenobici.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…