Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Phoenix i Gaga na pierwszym plakacie promującym film ''Joker: Folie à Deux'' 0

Studio Warner Bros. zaprezentowało światu pierwszy plakat oczekiwanej kontynuacji oscarowego Jokera. Joker: Folie à Deux to historia miłości Jokera i Harley Quinn.

Na poniższej grafice widzimy dwójkę głównych bohaterów, w których wcielają się Joaquin Phoenix i Lady Gaga. Są oni w uchwyceni w tanecznej, pełnej romantyzmu i bliskości pozie.

Jak informuje studio już 9 kwietnia doczekamy się pierwszego zwiastuna filmu. Jego kinowa premiera wyznaczona jest zaś na 4 października.

Fabularne szczegóły filmu nie są znane. Spekuluje się jednak, że większość filmu będzie rozgrywała się w Arkham Asylum. Plotki sugerują również, że nie zabraknie elementów musicalowych. Według spekulacji to nie tytułowy Joker, a Harley Quinn będzie w samym centrum wydarzeń. Podobno historia będzie rozgrywała się całkowicie z jej perspektywy i będzie to powodem muzycznych wstawek. Bohaterka widzi swój związek z Arthurem poprzez sekwencje musicalowe. Tytuł filmu sugeruje, że Fleck podzieli te złudzenia. Czy tak właśnie będzie? Na rozwianie tych wątpliwości i domysłów musimy poczekać na oficjalny opis filmu bądź choćby zapowiadany zwiastun.

W komiksach o Batmanie Quinn była psychiatrą, dr Harleen Quinzel, która pracowała w Arkham Asylum, dopóki Joker nie wypaczył jej umysłu i nie dostała na jego punkcie obsesji.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…