Pełna wyzwań podróż w zwiastunie animacji "Strażniczka Smoków" 1

Forum Film Poland udostępnił polski zwiastun animacji Strażniczka Smoków. Zobczcie jak młoda strażnicza wyrusza w pełną przygód podroż by uratować dziedzictwo smoków.

kadr z filmu "Strażniczka Smoków"

W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka pomaga swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków.

Za reżyserię odpowiadają Salvador Simó i Jianping Li, natomiast scenariusz napisali Carole Wilkinson, Pablo Castrillo, Ignacio Ferreras, Rosanna Cecchini, Wang Xianping, na podstawie powieści Carole Wilkinson.

Premier w naszych kinach od 24 maja 2024 roku.

Źrodło: Forum Film Poland

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

BBi

Muszę przyznać animacja wygląda serio imponująco. Zapowiada się fajna bajka.

Proszę czekać…