Martin Scorsese chce nakręcić film biograficzny o Franku Sinatrze z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence 1

Martin Scorsese planuje nakręcić film biograficzny o Franku Sinatrze, a w głównych rolach planuje obsadzie Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence.

kadr z filmu "Nie patrz w górę"

Żadne studio nie jest jeszcze zaangażowane w projekt, choć według Variety głównym liderem jest Sony. Według doniesień film może natrafić na pewne problemy, ponieważ córka Sinatry, Tina Sinatra, kontroluje majątek swojego zmarłego ojca i nie potwierdziła jeszcze udziału w projekcie.

DiCaprio ma zagrać legendarnego piosenkarza w nowym filmie Scorsese, a Lawrence wcieli się w drugą żonę Sinatry, Avę Gardner. Dalsze szczegóły fabuły nie są na razie znane.

DiCaprio i Scorsese współpracowali już przy wielu projektach, w tym przy Gangach Nowego Jorku z 2002 r., Aviator z 2004 r., Infiltracji z 2006 r., Wyspa tajemnic z 2010 r., Wilku z Wall Street z 2013 r. i Czas krwawego księżyca z 2023 r., a także przy krótkometrażówce z 2015 r. zatytułowanym The Audition.

Jennifer Lawrence nie miała jeszcze okazji wystąpić w filmie wyreżyserowanym przez Martina Scorsese. Przypomnijmy jeszcze, że DiCaprio i Lawrence wystąpili razem w filmie Nie patrz w górę z 2021 roku, wyreżyserowanym przez Adama McKaya.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…