Leonardo DiCaprio był bliski zagrania Lexa Luthora w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" 0

Leonardo DiCaprio przez całą swoją karierę słynął z unikania franczyzy o superbohaterach. Jednak zdobywca Oscara prawie zagrał Lexa Luthora w produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

kadr z filmu "Django"

W podcaście Happy Sad Confused reżyser Zack Snyder omówił potencjalnych kandydatów, którzy mieli zagrać Luthora w Batman v Superman. Po tym, jak gospodarz Josh Horowitz wspomniał Toma Hanksa i Adama Drivera jako potencjalnych kandydatów do tej roli, Snyder ujawnił, że rozmawiał z DiCaprio na temat odegrania arcy-nemezis Supermana.

Rozmawiałem o tym z Leonardo DiCaprio. Myślę, że Leonardo miał wiele świetnych pomysłów już podczas spotkania. Wydaje się, że w końcu odpowiedział: Nie wiem. Ale był naprawdę mądry, jeśli chodzi o materiał i naprawdę myślał mądrze, jeśli chodzi o tę postać. Myślę, że to on podrzucił mi w pewnym momencie pomysł Supermana walczącego z Ligą Sprawiedliwości.

wyjawił Zack Snyder

Snyder ostatecznie obsadził Jessego Eisenberga zamiast DiCaprio w roli Lexa Luthora. Jednak spotkanie DiCaprio ze Snyderem miało wpływ na wybory reżysera w przyszłych filmach. Przypomnijmy, że film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości miał premierę w 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…