Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze nazwiska w obsadzie nowego ''Biura'' 0

Greg Daniels, twórca amerykańskiej wersji Biura rozpoczął już prace nad wznowieniem serii z całkowicie nową obsadą. Poznaliśmy już pierwsze nazwiska.

Sabrina Impacciatore, ''Biały lotos''

Angaże w projekcie otrzymali Sabrina Impacciatore i Domhnall Gleeson. Aktorkę kojarzyć możecie z serialu Biały lotos, zaś Gleesona z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Kogo sportretuje ta dwójka, na razie nie wiemy. Szczegóły projektu pozostają tajemnicą i Universal Pictures nie zdradza żadnych informacji na temat fabuły. Jedyne co wiadomo, to że akcja osadzona zostanie w nowym biurze, z nowymi postaciami. Greg Daniels i Michael Koman współtworzą nowy serial.

Fabuła serialu Biuro opowiada o perypetiach pracowników biura regionalnego firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pensylwanii. Kierownikiem jest egocentryczny Michael Scott, który sądzi, że jest najzabawniejszym i najrówniejszym szefem na świecie, a którego obiektem niewybrednych żartów jest cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly. Do grona głównych bohaterów należą też podlizujący się szefowi Dwight Shrute, utalentowany sprzedawca Jim Halpert oraz obojętny na wszystko pracownik tymczasowy Ryan Howard. Główne zagadnienia, jakie zaprzątają głowy pracowników, to: czy będą zwolnienia, czy będzie jakiś romans w biurze oraz czy ich szef Michael kiedykolwiek się zamknie… Nawet banalne na pozór sprawy, znane każdemu z nas z życia codziennego, stają się źródłem niezliczonych kłopotów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…