Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazdy oraz nowe twarze w serialach i filmach Netflixa! Poznajcie nadchodzące premiery 0

Kryminały, komedie, dramaty, dokumenty, programy sportowe, filmy akcji, czy familijne – to tylko niektóre gatunki, które fani Netflixa będą mogli oglądać w 2024 roku. Wśród wielu nowości każdy widz znajdzie coś dla siebie; od polskich tytułów z udziałem takich gwiazd jak Olaf Lubaszenko, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska czy Magdalena Boczarska, po kontynuacje globalnych hitów oraz zupełne nowości.

Na widzów czekają tytuły z uwielbianymi przez Polaków gwiazdami, które w Netflixie wystąpią po raz pierwszy. Wśród nich znaleźli się Olaf Lubaszenko, Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Figura, Jan Peszek, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Mateusz Kościukiewicz, Barbara Wypych, Krzysztof Tyniec, Tomasz Tyndyk, czy Jakub Wesołowski. Pojawią się również tytuły ze znanymi z poprzednich produkcji Netflixa Zofią Jastrzębską, Adą Chlebicką, Piotrem Witkowskim, Małgorzatą Potocką, Anną Romantowską, Magdaleną Kutą, Wojciechem Zielińskim. W nowych filmach i serialach wystąpią również Magdalena Boczarska, Wiktoria Gorodeckaja, Magdalena Popławska, Maja Ostaszewska, Jędrzej Hycnar, Mateusz Król oraz Konrad Eleryk.

Do końca roku widzowie zobaczą jeszcze dziewięć polskich tytułów oryginalnych Netflixa. Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat "Bokser" czyli uniwersalna historia o drodze do spełnienia marzeń oraz lubiane przez widzów kryminały jak "Kolory zła: Czerwień" czy "Napad". Z kolei ci, którzy lubią komedie, będą mogli śledzić losy bohaterów "Rozwodników" oraz "Spadku". Od początku roku prezentujemy szeroką gamę gatunków filmowych i serialowych, które tworzą mozaikę historii, tematów, postaci i emocji. Niezmiennie stawiamy na jakość naszej oferty programowej, dokładając starań, by sprostać oczekiwaniom widzów.

mówi Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w Netflixie w Europie Środkowo-Wschodniej

W najbliższych miesiącach fani seriali zobaczą jeszcze cztery tytuły. Wracamy z uwielbianymi przez widzów bohaterkami komedii "Gang Zielonej Rękawiczki". Przygotowaliśmy również kilka nowości, które mogą pojawić się tylko w Netflixie. Wśród nich "Idź przodem, bracie" – idealny dla widzów lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i kryminalne zagadki. Oryginalne polskie historie, które opowiadamy w Netflixie są wyjątkowe i różnorodne. Fanów historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami na pewno zainteresuje "Projekt UFO", z kolei "Matki pingwinów" to przejmująca opowieść o wyzwaniach w rodzicielstwie.

mówi Kaśka Śliwińska-Kłosowicz z zespołu odpowiedzialnego za lokalne seriale Netflixa w Europie Środkowo-Wschodniej

Do serwisu powrócą zagraniczne produkcje, które pokochali fani na całym świecie.

Nikt tak wytrwale nie śledzi informacji o swoich ulubionych filmach czy serialach jak fani Netflixa. Najbliższe miesiące to powrót ich ulubionych tytułów – już w maju zobaczą trzeci sezon "Bridgertonów", a następnie dalsze perypetie "Emily w Paryżu", nowe zmagania uczestników "Squid Game" czy kolejny sezon "Dyplomatki". Będą również nowości jak seriale "Eric" i "Black Doves" czy filmy "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" z Eddiem Murphym w roli głównej, a także komedia "Znowu w akcji" z Cameron Diaz i Jamiem Foxxem. W Netflixie stawiamy również na rozwój tematyki sportowej, która gromadzi przed ekranami sporą grupę fanów. Wśród nowości znajdzie się m.in. dokument o hiszpańskich klubach piłkarskich LaLiga24, drugi sezon "Tour de France: Serce Peletonu" oraz serial "Senna" o trzykrotnym mistrzu świata Formuły 1.

podkreśla Łukasz Kłuskiewicz

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…