Box Office USA: "Civil War" broni swojej pozycji 0

Kontrowersyjny film A24 Civil War już drugi tydzień cieszył się popularnością w USA, zbierając w drugi tydzień 11,1 mln dolarów (-56%). Do tej pory tytuł zarobił 44,8 miliona dolarów.

fragmen plakatu filmu "Civil War"

Dwie nowości z tego tygodnia nie wypadły tak dobrze, a mianowicie horror Abigail wytwórni Universal, który zarobił 10,2 mln dolarów, a wyświetlany był w 3384 kinach oraz wyreżyserowany przez Guya Ritchiego Ministry of Ungentlemanly Warfare, który zajął czwarte miejsce z zaledwie 9 mln dolarów przy 2845 kinach. Taki wyniki wskazują na to, że prawdopodobnie widzowie, wolą spokojnie poczekać miesiąc i obejrzeć sobie te produkcje w domu.

Godzilla i Kong: Nowe imperium w dalszym ciągu radzi sobie dobrze, gromadząc 9,455 mln dolarów w czwartym tygodniu, co daje znaczny zysk na rynku w USA wynoszący 171,6 mln dolarów. Globalny zysk wysokobudżetowego projektu zbliża się do 500 milionów dolarów.

W nadchodzący weekend Challengers Zendayi zmierzą się z potworem do kin klasyków, czyli Mumii wytwórni Universal i Obcy – 8 pasażer Nostromo wytwórni 20th Century Fox.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…