Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Road House" z Gyllenhaalem doczeka się kontynuacji 0

Bar zostanie ponownie otwarty! Amazon ogłosił plany realizacji kontynuacji przygód bohatera filmu Road House, w którego wciela się Jake Gyllenhaal.

Dalton z filmu Road House powróci w kontynuacji, która został zapowiedziana w trakcie trwającego w Nowym Jorku konwentu dla reklamodawców zorganizowanego przez Amazona. W roli głównej ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć Jake'a Gyllenhaala. Informacja została ujawniona przez szefową Amazon MGM Studio, Jennifer Salke.

Świat oszalał na punkcie małego filmu zatytułowanego "Road House". Prawie 80 milionów widzów na całym świecie obejrzało "Road House". Niczym małe dziecko lubimy oglądać takie wyniki.

powiedziała Salke na scenie w nowoczesnym obiekcie Pier 36 mieszczącym się w Nowym Jorku

Anthony Bagarozzi i Charles Mondry napisali film Road House, natomiast Doug Liman stanął za jego kamerą. Produkcja przyciągnęła dotychczas prawie 80 milionów widzów na całym świecie. Film, który miał swoją premierę w Prime Video 21 marca w ciągu pierwszych dwóch weekendów pobił rekord oglądalności. Ponad 50 milionów widzów na całym świecie sprawiło, że się Road House stał się najchętniej oglądanym filmem wyprodukowanym w historii Amazon MGM Studios.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…