Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kino Helios - Filmowe Poranki: "44 Koty, cz. 7." 0

Sieć kin Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek – "Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 7", w niedzielę 19 maja o godz. 10:30..

44 Koty włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Zapoznaj się z ofertą Helios skierowaną do dzieci. To filmy z bogatej oferty repertuarowej kina familijnego oraz pokazy specjalne: Filmowe Poranki dla najmłodszych, a także przedpremierowe seanse z konkursami. Organizujemy także dwa najważniejsze dziecięce święta – Dzień Dziecka oraz Mikołajki. Na naszych pokazach zabierzemy dzieci w świat bajek, konkursów z nagrodami i wielu dodatkowych atrakcji dzięki którym wizyta w kinie będzie niezapomnianą przygodą.

Wystarczy, że klikniesz w HELIOS.PL

Źrodło: Helios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…