Nowa zapowiedź "Gwiezdne wojny: Akolita" przedstawia mistrza Jedi Sola 0

Lucasfilm udostępnił zupełnie nowy materiał z Gwiezdne wojny: Akolita nadchodzącej serii Disney+, w którym fani mogą bliżej przyjrzeć się gwieździe Squid Game, Lee Jung-jae, w roli Mistrza Jedi Sola.

kadr z filmu "Gwiezdne wojny: Akolita"

W materiale występują showrunner Leslye Headland, reżyser Kogonada i główna obsada, w tym Amandla Stenberg, chwaląc występy i wszechstronność południowokoreańskiego weterana. Headland przypomniała sobie także moment, w którym wiedziała, że ​​Lee jest właściwym aktorem do roli Sola. Premiera serialu odbędzie się 4 czerwca na Disney+ wraz z dwoma pierwszymi odcinkami.

W obsadzie są także Joonas Suotamo, Jodie Turner-Smith, Manny Jacinto, Carrie-Anne Moss, Dean-Charles Chapman, Margarita Levieva, Charlie Barnett i Rebecca Henderson. Serial pochodzi od twórczyni Leslye Headland, a jego osiem odcinków będzie miało premierę 4 czerwca wyłącznie w serwisie Disney+.

Oprócz Gwiezdne wojny: Akolita Lucasfilm pracuje także nad innymi projektami z serii Gwiezdne Wojny, w tym serialami takimi jak Skeleton CrewAndor sezon 2 i Ahsoka sezon 2.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Koreańczyk może dobrze wypaść w tej roli, ale całe te GW to już niekoniecznie.

Proszę czekać…