Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Prequelowa produkcja ''Dexter: Original Sin'' ma pierwsze nazwiska w obsadzie 0

Kryminalny serial Dexter to swego czasu wielki hit Showtime. Niedawno produkcja otrzymała wznowienie Dexter: New Blood, a teraz okazuje się, że doczeka się jeszcze swojego prequela.

Michael C. Hall ''Dexter''

Prequel nosić będzie tytuł Dexter: Original Sin. Poznaliśmy pierwsze nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Angaże w serialu otrzymali Christian Slater, Patrick Gibson i Molly Brown. Gibson sportretuje młodego Dextera Morgana, Slater zagra jego ojca Harry’ego Morgana, a Brown wcieli się w siostrę Dextera, Debrę Morgan.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na początku lat 90. XX wieku w Miami. Zobaczymy jak młody Dexter zmieniał się w seryjnego mordercę. Kiedy nie można już dłużej ignorować jego krwiożerczych pragnień, Dexter znajduje ukojenie i zrozumienie w Harrym. Jako jego jedyny powiernik uczy Dextera Kodeksu, który ma pomóc mu znaleźć i zabić ludzi, którzy zasługują na śmierć – a wszystko to przy jednoczesnym uniknięciu złapania przez organy ścigania. Jest to szczególne wyzwanie dla młodego Dextera, który rozpoczyna staż z zakresu medycyny sądowej w Departamencie Policji Metro w Miami.

Za serial odpowiada Clyde Phillips, który jest showrunnerem i producentem wykonawczym. Dexter: Original Sin nie posiada jeszcze swojej daty premiery.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…