Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera 4. sezonu "The Boys" już 13 czerwca. Prime Video publikuje polskie plakaty i zdradza szczegóły o nowych postaciach 0

The Boys powracają z trzymającym w napięciu 4.sezonem, zawierającym złożone postacie, pełną zwrotów akcję i charakterystyczną, ironiczną fabułę, którą pokochali widzowie.

Tym razem świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, stracił syna Bekki oraz stanowisko lidera Boysów. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

W nowym sezonie do szeregów The Seven dołączą dwie zupełnie nowe superbohaterki. Pierwszą z nich jest Sister Sage, grana przez Susan Heyward. Sage jest najmądrzejszą osobą na świecie. Jednak irytuję ją to, że przez to, że jest Afroamerykanką, nikt jej nie słucha. Jest lekceważona pomimo jej niezwykłej mądrości. – powiedział showrunner i producent wykonawczy Eric Kripke.

Kolejnym potężnym wzmocnieniem The Seven jest Firecracker, grana przez Valorie Curry. Prawdziwą supermocą Firecracker jest jej inteligencja emocjonalna i umiejętność czytania ludzi, oraz to, że może krzesać ogień pstryknięciem palca – niczym zapalniczką Zippo. Jest także doskonałą wojowniczką – powiedziała Curry. Podobnie jak Sister Sage, Firecracker łączy więź z Homelanderem, lecz ma ona bardziej matczyny charakter. Jej relacja z Homelanderem jest bardzo jednostronna, przez co stara się wykorzystać swoją wiedzę i supermoc do tego, by lepiej go zrozumieć.

4. sezon serialu The Boys zadebiutuje na całym świecie w czwartek 13 czerwca. Tego dnia na platformie Prime Video swoją premierę będą miały trzy pierwsze odcinki sezonu. Kolejne z nich będą ukazywać się co tydzień, aż do wielkiego finału sezonu 18 lipca (łącznie 8 odcinków).

Poniżej znajdują się daty premiery:

  • 13 czerwca 2024 r. Odcinki 1., 2. i 3.
  • 20 czerwca 2024 r. Odcinek 4.
  • 27 czerwca 2024 Odcinek 5.
  • 4 lipca 2024 r. Odcinek 6.
  • 11 lipca 2024 Odcinek 7.
  • 18 lipca 2024 r. Odcinek 8. – finał sezonu

Ośmioodcinkowy sezon będzie dostępny wyłącznie na Prime Video w ramach subskrypcji Amazon Prime, w ponad 240 krajach na świecie.

Źrodło: Prime Video

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…