Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Początek prac na planie filmu ''Wake Up Dead Man: A Knives Out: A Knives Out Mystery'' 1

Po serii ogłoszeń dotyczących obsady trzeciego filmu z serii '’Na noże'’, doczekaliśmy się oficjalnej informacji odnośnie początku prac na planie. Dziś rozpoczęto zdjęcia do filmu Wake Up Dead Man: A Knives Out: A Knives Out Mystery.

Daniel Craig, ''Glass Onion: Film z serii ''Na noże''

Informację tą opatrzoną zdjęciem Daniela Craiga ponownie wcielającego się w niezawodnego detektywa Benoita Blanca opublikował na portalu X reżyser Rian Johnson.

Filmy z serii Na noże słyną z dużej i gwiazdorskiej obsady. Na jej temat w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się Johnson:

Przy każdym z tych filmów miałem tyle szczęścia, że zgromadziłem w jednej produkcji kilku moich ulubionych aktorów. Tak właśnie jest też teraz. Wszyscy z nich to wspaniali ludzie, którzy dobrze się dogadują, a to kluczowe, gdy kręci się taki zespołowy film.

Oprócz Craiga w Na noże 3 angaże otrzymali Josh O’Connor, Cailee Spaeny, Andrew Scott, Glenn Close, Mila Kunis, Josh Brolin, Kerry Washington, Daryl McCormack, Thomas Haden Church i Jeremy Renner.

Trzecią część ponownie pisze i reżyseruje Rian Johnson. Fabularne szczegóły projektu oczywiście nie są znane. Z pewnością jednak poznamy kolejne tajemnicze morderstwo, które Blancowi przyjdzie rozwiązać.

Premiera Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery w 2025 roku na Netflix.

Źrodło: X

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…