Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Alien'' Noaha Hawley'a otrzymał tytuł roboczy 0

Oczekiwany serial Noaha Hawley'a z serii ’’Obcy’’ powstający dla stacji FX otrzymał wreszcie swój pierwszy tytuł pod jakim możemy go lokalizować. Na razie jest on jednak tytułem roboczym.

''Obcy: Przymierze''

Projekt nagrywany jest obecnie jako Alien: Neverland. Zdjęcia do niego trwają już od prawie roku. Plany umiejscowione są głównie na terenie Tajlandii.

Serial otrzymał zielone światło cztery lata temu, ale borykał się z wieloma opóźnieniami z powodu pandemii, a następnie opóźniły go strajki jakie miały miejsce w ubiegłym roku w Hollywood. Obecnie jego premiera planowana jest na pierwszą połowę 2025 roku.

W rolach głównych występują Sydney Chandler, Alex Lawther, Samuel Blenkin, Essie Davis, Adarsh ​​Gourav, Kit Young, Timothy Olyphant i David Rysdahl.

Alien osadzony będzie w uniwersum serii, która rozpoczęła się w 1979 roku filmem Obcy – 8 pasażer Nostromo. Pierwszy Obcy rozgrywa się w 2122 roku. Akcja Alien: Neverland ma mieć miejsce na trzydzieści lat przed, a więc w roku 2092. To zaledwie rok przed wydarzeniami z Prometeusza. Bohaterowie serii mają zostać uwikłani w konflikt z początkami sztucznej inteligencji oraz poznają niepokojącą relację programista-użytkownik.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…