Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Tokyo Vice'' anulowany po 2. sezonach 0

Serial kryminalny Max Tokyo Vice został anulowany po emisji dwóch sezonów. Finałowy odcinek drugiej serii zadebiutował na początku kwietnia.

fragment plakatu

Na temat takiej decyzji serwisu Max wypowiedzieli się Sarah Aubrey, szefowa programowa, twórca oraz producent serialu J.T. Rogers i reżyser i producent Alan Poul.

Aubrey twierdzi, że serwis dał twórcom możliwość dokończenia serii w taki sposób, aby zamknięte zostały wszelkie wątki. Rogers to potwierdza mówiąc o obopólnej decyzji. Według niego Max wyraził zgodę na zakończenie pierwszego sezonu cliffhangerami, aby następnie dać zielone światło na dwa dodatkowe odcinki w drugim sezonie mogące właściwie zakończyć historię. Tym samym twórcy serialu z góry wiedzieli już o jego planowanym niekontynuowaniu.

Wiedzieli, ale nie ukrywają, że nadal mają nadzieję na więcej, już gdzie indziej.

Wiemy, że jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia. Oczywiście zobaczymy, co przyniesie przyszłość, ale jesteśmy naprawdę wdzięczni, że do tej pory mogliśmy podzielić się tą historią na Maxie.

powiedzieli Rogers i Poul

Tokyo Vice to serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Andersona o pracy policji w Tokio. Głównym bohaterem jest Adelstein, który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Tokyo Vice – jeden z najbardziej niezwykłych gatunkowo seriali kryminalno-detektywistycznych, z odrobiną thrilleru i suspensu rodem z knowań i wątków ,,okołoyakuzowych"!, jakie powstały w ciągu ostatnich kilku lat. Smutna to rzeczywistość aby tak ciekawie i szczerze opowiadaną historię skasować, gdy… pod koniec sezonu drugiego zyskiwała coraz więcej kształtu i sensu. Oby ten serial ktoś przejął… Oby!

Proszę czekać…