Pościg helikopterem w nowym fragmencie z filmu "Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley" 0

W sieci pojawił się nowy fragment filmu Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley, w którym Eddie Murphy i Joseph Gordon-Levitt wybierają się na przejażdżkę helikopterem.

fragment plakatu filmu "Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley"

Nowy klip przedstawia Murphy’ego i Gordona-Levitta udających się na dach budynku Los Angeles, aby przejąć helikopter. Pomimo protestów Gordona-Levitta obaj startują helikopterem, a Murphy dowiaduje się, że jego partner przestał latać z powodu katastrofy.

Bohaterem filmu jest detektyw Axel Foley (Eddie Murphy), który znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę.

Producentami filmu Gliniarz z Beverly Hills: Axel FJerry Bruckheimer, Eddie Murphy i Chad Oman. Za kamerą stanął Molloy, który zastąpił na tym stanowisku Adil El Arbi'ego i Bilalla Fallaha. Praca nad tą komedią akcji jest dla niego debiutem jeśli chodzi o projekt pełnometrażowy. W obsadzie oprócz wspomnianych wyżej znajdują się także Paul Reiser, Bronson Pinchot i Kevin Bacon. Scenariusz napisał Will Beall (o396238!

*Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley będzie miał premierę w serwisie Netflix w środę, 3 lipca 2024 r. *

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…