Zwiastun i data premiery finałowego sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla" 0

Netflix zaplanował na 11 lipca premierę trzeciego i ostatniego sezonu serialu Wikingowie: Valhalla, kontynuacji serialu Wikingowie stworzonego przez Michaela Hirsta, wyprodukowanego przez MGM Television. Streamer wypuścił także zwiastun trzeciego sezonu, który możecie obejrzeć poniżej.

fragment plakatu serialu "Wikingowie: Walhalla"

Stworzony przez Jeba Stuarta dramat rozpoczyna się na początku XI wieku i stanowi kronikę legendarnych przygód niektórych z najsłynniejszych Wikingów, jacy kiedykolwiek żyli – Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego siostry Freydis (Frida Gustavsson) i norweskiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się siedem lat po zakończeniu drugiej odsłony. Freydis jest teraz niekwestionowaną przywódczynią pogańskiego Jomsborga, a Leif i Harald osiągnęli chwałę w Konstantynopolu. Jednak przed każdym z nich stoją większe wyzwania, aby osiągnąć swoje ostateczne przeznaczenie.

Oprócz Corlett, Gustavssona i Sutera w sezonie 3 do stałych bywalców powracają Laura Berlin, David Oakes, Bradley Freegard z gościnnymi gwiazdami Pollyanna McIntosh, Soren Pilmark, Sofya Lebiediewa, Florian Munteanu i Erik Rudy.

Producentem Wikingowie: Valhalla jest MGM Television, a producentami wykonawczymi są Jeb Stuart, Morgan O’Sullivan, Michael Hirst, Sheila Hockin, Steve Stark, James Flynn, John Weber, Sherry Marsh, Alan Gasmer i Paul Buccieri.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…